فروش اقساطی یخچال و فریزر

  • 1399-05-10
  • 636 بازدید

فروش اقساطی یخچال

در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی که بر زندگی خانوارهای ایرانی سایه انداخته، خرید لوازم منزل و تعویض انها یا خرید اقساطی جهیزیه به یکی از دردسرهای خانواده ها تبدیل شده است. جدای از قیمت های بالا و شرایط پرداخت مشکل، کیفیت و اصل بودن محصول نیز به یکی از دغدغه های خریداران تبدیل شده است. کم نبوده اند کسانی که محصولی با قیمت بالا خریداری کرده اند ولی بعد از مدتی با تقلبی بودن آن کالا روبرو شده اند و در این میان کمتر فروشنده ایی ، پاسخگو می باشد. وجود واسطه های خرید جایی برای پاسخگوی نمی گذارد. اما فروشگاه دریک در این میان ، پیشنهادات جالب توجهی برای خرید با تخفیف از جمله فروش اقساطی یخچال را برای شما خریدار عزیز دارد.

فروشگاه دریک deric و فروش اقساطی لوازم خانگی:

در شرایط حال حاضر و بازار رو به نوسان لوازم خانگی ، فروش اقساطی لوازم خانگی ، معمولا یا به ندرت اتفاق می افتد و یا با وجود اقساطی با شرایط بازپرداخت سخت امکانپذیر می باشد. همچنین تفاوت در قیمتها هم چالش دیگری است که معمولا خریداران را دچار سردرگمی می کنند. اینکه آیا واقعا قیمت بالاتر به معنای کیفیت بهتر است یا اینکه فقط پای سوداگری و واسطه بازی درمیان است!؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم که درمیان بازدیدها و جستجوهایتان ، وقتی را هم برای بازدید از سایت فروشگاه آنلاین لوازم خانگی دریک deric اختصاص دهید.

فروش اقساطی یخچال

چرا خرید از فروشگاه دریک؟

فروشگاه دریک برای فروش محصولات خود شرایط ویژه ایی را مدنظر قرار داده است. شرایطی واقعا به صرفه برای مشتری! دریک خرید با تخفیف ویژه را برای شما تدارک دیده است. علت وجود این تخفیف ها چیزی نیست جز اینکه شما با دریکderic خرید بدون واسطه را تجربه خواهید کرد و این یعنی اینکه دریک به فکر جیب مشتری است.

فروش اقساطی جهیزیه:

اگر قرار است به زودی به خانه بخت بروید و بیشترین دغدغه شما ، تهیه جهیزیه است، توصیه می کنیم شرایط خرید اقساطی جهیزیه در فروشگاه دریک dericرا ملاحظه بفرمایید. خریدی اقساطی با اقساط بدون بهره!

حتما از خودتان می پرسید در این وضعیت بازار لوازم منزل ، چگونه این شرایط را باور کنیم!

حق با شماست. اما در اینجا به طور مختصر چگونگی شرایط این خرید ایده آل را برایتان شرح خواهیم داد. فروشگاه دریک که با مختصات یک شرکت فروش اعتباری پا به این عرصه گذاشته است،  با مهیا کردن شرایطی بخصوص توانسته همانند یک وام دهنده خصوصی برای مشتریانش عمل کند. البته باید به این نکته اشاره کرد که این وام از ان دست وامهای با اقساط سرسام آور نیست! شما برای خرید اقساطی جهیزیه می توانید به راحتی به دریک اعتماد کنید.

یک شرکت فروش اعتباری، مثل دریک ، شرایط و تنگناهای همه مشتریانش با هرنوع شرایط مالی را در نظر گرفته و بدون شک بهترین روش را برای خریدی مطمئن و با کیفیت برای آنان علی الخصوص نوعروسان  فراهم کرده است.

 

فروش اقساطی یخچال در فروشگاه دریک چگونه است؟

در فروشگاه ما ، همانطور که قبلا هم توضیح داده شد، شرایط فروش اقساطی لوازم خانگی مهیا است .در این بخش به طور اختصاصی می خواهیم راجع به یکی از مهمترین و پرکاربردترین وسیله خانگی، یعنی یخچال صحبت کنیم.

همیشه گفته اند قلب خانه آشپزخانه است. به نظر نگارنده قلب خود آشپزخانه هم یخچال و فریزری است که انجا کار گذاشته شده است. فرض کنید این وسیله حیاتی وجود نداشت، نه غذایی سالم می ماند ، نه ذخیره ای غذایی برای زمانهای نیاز، در دسترسمان قرار داشت و نه حتی لیوانی آب خنک آنهم وسط فصل تابستان برای گلویی تر کردن! پس اینجاست که باید بگوییم انتخاب نوع یخچال وفریزر مورد استفاده و کیفیت آن از اصول مهم در خرید لوازم خانگی است. برای آگاهی از نحوه فروش اقساطی یخچال در دریک ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

شما عزیزان می توانید با خرید اقساطی یخچال از فروشگاه دریک، علاوه بر خرید با تخیف، اقساط بدون بهره ، ضمانت کالا وگارانتی، از به هدر رفتن وقت و انرژی برای پیداکردن محصول دلخواهتان هم جلوگیری کنید.

خرید اقساطی یخچال با اقساط بدون بهره

به دریک سری بزنید ، ویترین انلاین را مشاهده کنید، ویژگی های یخچال مورد نظرتان را بررسی کنید و با شرایط پرداخت نقد( که تخفیف اضافه تر به آن تعلق می گیرد) یا شرایط پرداخت اقساط( اقساط بدون بهره)  و با خرید اقساطی یخچال مورد نظرتان به نگرانی خود پایان دهید.

راهنمای خرید یخچال:

شما عزیزان برای خریدی بهتر، به بعضی از مشخصاتی که در هنگام خرید یخچال باید به آنها توجه کنید و ما آنها را به طور مختصر برایتان شرح داده ایم ، توجه کنید:

-سایز و اندازه یخچال: یخچالها بنا برنوع کاربردشان به یخچالهای هتلی ، یخچال فریزرهای بالاپایین یا بالعکس ، ساید بای ساید، یخچال فریزرهای دوقلو …تقسیم بندی می شوند.

-گنجایش یخچال: این مسئله هم به میزان احتیاج شما به یخچال باز میگردد.اینکه برای خانواده ایی تک نفره و یا دونفره در نظر دارید و یا خانواده ایی با جمعیت بالاتر

-امکانات و قابلیت های جانبی : مثلا وجود آبسردکن و یخ ساز یا قابلیت های دیجیتالی و از راه دور که امروزه روی انواعی از یخچالهای با تکنولوژی بالا قرارگرفته است.

-مصرف انرژی: که به معنای دقت به برچسب انرژی روی یخچال است.

شرایط فروشگاه دریک در فروش اقساطی یخچال را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *