فروش اقساطی موبایل

  • 1399-04-21
  • 635 بازدید

آشنایی با گوشی موبایل

در چند دهه گذشته مردم هیچ تصوری از گوشی های موبایل امروزی نداشتند پس خبری از فروش اقساطی موبایل و خرید اقساطی گوشی هم نبود. اما با پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال این وسیله به بخش لاینفک زندگی همه ی ما تبدیل شده است. اولین موبایل در سال 1983 توسط کوپر طراحی شد. گوشی 25 سانتی متری با وزن یک کیلوگرم که قادر بود تنها 20 دقیقه شارژ خود را حفظ کند. شاید سازنده موبایل هرگز تصور نمی کرد این محصول روزی به ابرقدرت دنیای دیجیتال تبدیل شود. ارتقای روز افزون گوشی های هوشمند سبب رقابت در بازار خرید و فروش آن شده است به گونه ای که همه مردم آگاهند هر محصول جدید که عرضه می شود گام بلندی در راستای ارتقای خود برداشته است. سیستم عامل فاکتوری مهم در انتخاب گوشی به حساب می آید. در حال حاضر سیستم عامل موجود در بازار به سه دسته اندروید، آی او اس و ویندوز تقسیم می‌شوند. جهت داشتن انتخابی درست لازم است با تفاوت این سیستم ها آشنا شد. سیستم عامل بسیاری از گوشی های هوشمند امروزی اندروید است که امکانات و قابلیت های شخصی سازی زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. همچنین در ایران اکثر توسعه دهندگان اپلیکیشن ها، فعالیت خود را مبتنی بر توسعه برای این گونه گوشی ها قرار داده اند. سیستم عامل آی او اس مخصوص برند اپل است که متاسفانه امروزه به دلیل تحریم های داخلی و خارجی امکان استفاده از این نوع سیستم عامل وجود ندارد بنابراین در ایران چندان کارا نیستند. سیستم عامل ویندوز موبایل جهت علاقمندان به سیستم عامل ویندوز مایکروسافت طراحی شده است که خدمات آن در ایران در دسترس می باشد.

فروش اقساطی موبایل دریکگوشی های هوشمند، ابر قدرت های جهان دیجیتال

اهمیت فروش اقساطی

امروزه کمبود منابع مالی و گرانی بسیاری از اجناس سبب خالی شدن سبد کالایی مردم شده است. در راستای حل این مشکل تدابیری توسط صاحبان مشاغل اندیشیده شده است که فروش اقساطی نمونه ی بارز آن است. با فروش اقساطی، خریدار با توجه به محدودیت مالی خود می تواند به کالای مورد نظر در اسرع وقت دسترسی پیدا کند و به صورت دوره ای هزینه ی مربوط به آن را بپردازد. این روش برای فروشنده ها نیز خالی از لطف نیست. فروش اقساطی، با فراهم کردن شرایط خرید آسان برای مشتریان سبب رونق بازار فروشندگان می شود. اما فروش اقساطی تنها به صورت حضوری و با قرار دادن وثیقه هایی جهت ضمانت مقدور بوده است. در این راستا فروشگاه های آنلاین تدابیری اندیشیده اند تا قدرت خرید پایین عامل محدودیت فروش نباشد. فروشگاه های آنلاین به پیروی از روش های سنتی فروش، اقدام به فروش اقساطی کالاهای خود کرده اند. گسترش امکانات برای خرید اقساطی موجب شده است که مشتری علاوه بر دسترسی به تنوع محصولات، نگران قیمت آن نباشد و با فراغ بال به انتخاب بپردازد. از محاسن دیگر فروش اقساطی افزایش گرایش مردم به کیفیت مداری است. قیمت تمام شده بالای محصولات با کیفیت بازار فروش آن ها را محدود کرده است، اما فروش اقساطی این مشکل را برطرف کرده است.

خرید اقساطی گوشی

شرایط فروش اقساطی موبایل

شرکت فروش اعتباری دریک ، خرده فروش آنلاین کالای مختلف از جمله گوشی موبایل است که امکان فروش اقساطی در آن فراهم شده است. فروش اعتباری در واقع نوعی از فروش است که در آن خریدار بابت خرید خود پولی پرداخت نمی کند و به او مهلتی جهت پرداخت داده می شود. شرکت اینترنتی دریک محصولات خود را به صورت نقدی و اعتباری به فروش می رساند. در فروش اعتباری محصول مورد نظر مشتری قسط بندی می شود و مشتری این امکان را می یابد که فارغ از مسائل مالی محصول مورد نظر خود را انتخاب کند. اما آن چه دریک را متمایز می کند اقساط بدون بهره آن است. به علت کاهش تعداد واسطه ها، دریک محصولاتی ارزان در مقایسه با سایر فروشگاه های اینترنتی ارائه می دهد که خود نوعی خرید با تخفیف به حساب می آید. در واقع دریک یک وام دهنده خصوصی است که با پرداخت وام بدون بهره ، شما را در خرید محصول مورد نظرتان یاری می کند. یکی از محصولاتی که از قافله گرانی جا نمانده است گوشی موبایل است که افزایش روز افزون قیمت آن، بازار فروش را محدود کرده است. موبایل بخش جدایی ناپذیر زندگی امروز است بنابراین افزایش قیمت نمی تواند آن را از سبد خرید مردم حذف کند اما فشارهای مالی حاصل از آن انکار ناپذیر است. لذا فروش اقساطی موبایل نیز مانند سایر کالاها رواج یافته است تا با خرید اقساطی موبایل بتوان همگام با دنیا از امکانات به روز شده ی گوشی های موبایل استفاده کرد. با توجه به این که دغدغه مردم دغدغه اصلی دریک است، فروش اقساطی گوشی نیز به لیست خدمات این شرکت افزوده شده است. دریک با اضافه کردن انواع گوشی با هر نوع برند و سیستم عاملی امکان خرید اقساطی گوشی را فراهم کرده است تا با قسط های بی بهره بتوان از بهترین گوشی های روز دنیا استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *